Management

00-wim-raaijen-def

Wim Raaijen

Algemeen directeur

Centraal hoofdredacteur Petrochem, iMaintain en Duurzaam Geproduceerd

wim@industrielinqs.nl

020 31 22 081

Relatiemanagement

00-suzanne-henderickx-def

Suzanne Henderickx

Bedrijfsmanager

administratie@industrielinqs.nl

020 31 22 087

Janet Robben

Commercieel manager

janet@industrielinqs.nl

020 31 22 085

06 51 27 95 73

Redactie

dagmar1

Dagmar Aarts

Vakredacteur/webredacteur iMaintain, Petrochem, Duurzaam Geproduceerd, Enlightenmentz

dagmar@industrielinqs.nl

020 31 22 084

00-laura-van-der-linde-def

Laura van der Linde

Hoofdredacteur iMaintain

Algemeen redacteur Industrielinqs

laura@industrielinqs.nl

020 31 22 083

06 48 07 79 95

00-miriam-rook-def

Miriam Rook

Eindredacteur iMaintain, Petrochem, Duurzaam Geproduceerd

miriam@industrielinqs.nl

020 31 22 086

00-liesbeth-schipper-def

Liesbeth Schipper

Eindredacteur Petrochem, iMaintain, Duurzaam Geproduceerd

liesbeth@industrielinqs.nl

020 31 22 083

Evenementen

catelijne

Catelijne Klaver

Eventmanager/projectcoƶrdinator

catelijne@industrielinqs.nl

020 31 22 089

Productie

breg

Breg Schoen

Traffic-coƶrdinator

breg@industrielinqs.nl

020 31 22 088